0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  United States MLS
Inter Miami CF
۲
۱
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Vancouver Whitecaps
۳
۴
Houston Dynamo
Finished
۰۶:۰۰
Los Angeles Galaxy
۳
۲
Portland Timbers
Finished
۰۶:۱۵
New York Red Bull
۳
۱
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۳
۲
Real Salt Lake
Finished
۰۵:۰۰
Seattle Sounders
۰
۳
Los Angeles FC
Finished
۰۶:۰۰
Montreal Impact
۰
۱
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
Atlanta United
۲
۱
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
Sporting Kansas City
۱
۱
Saint Louis City SC
Finished
۰۴:۰۰
Orlando City SC
۱
۱
New York City FC
Finished
۰۳:۰۰
Austin FC
۲
۲
Charlotte
Finished
۰۴:۰۰
Minnesota United
۲
۰
San Jose Earthquakes
Finished
۰۴:۰۰
New England Revolution
۱
۱
FC Dallas
Finished
۰۳:۰۰
Philadelphia Union
۳
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Daejeon Citizen
۱
۲
Pohang Steelers
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۰
۱
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۱
۴
Suwon City
Finished
۱۳:۳۰
FC Seoul
۱
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
  Egypt Premier League
Al Masry Club
۱
۱
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۱۸:۰۰
El Dakhleya
-
-
El Zamalek
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Enppi
-
-
FC Masr (ZED)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Slovacko
۰
۰
SK Slavia Prague
inprogress
۱۸:۳۰
MFK Karvina
۱
۳
FC Slovan Liberec
Finished
۱۶:۰۰
FC Hradec Kralove
-
-
FK Teplice
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Serie A
EC Bahia
-
-
Corinthians Paulista
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gremio Porto Alegrense RS
۲
۰
Vitoria BA
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Mineiro
-
-
Vasco da Gama RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Palmeiras
۲
۰
Cruzeiro MG
Finished
۰۳:۳۰
Botafogo RJ
۱
۰
Internacional RS
Finished
۰۱:۰۰
  Switzerland Super League
BSC Young Boys Bern
۱
۲
FC Sion Sitten
Finished
۱۵:۴۵
FC Luzern
۱
۲
Servette Geneve FC
Finished
۱۸:۰۰
Lausanne-Sports
۳
۲
FC Basel
Finished
۱۸:۰۰
  Norway Eliteserien
FK Haugesund
۱
۰
Viking Stavanger
inprogress
۱۸:۳۰
Ham-Kam
۰
۱
Fredrikstad FK
inprogress
۱۸:۳۰
Rosenborg BK
-
-
Lillestrom SK
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Stromsgodset IF
۰
۱
Tromso IL
Finished
۱۶:۰۰
Kristiansund BK
-
-
Sandefjord
Cancelled
۱۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Gimpo Citizen
۰
۱
FC Anyang
Finished
۱۳:۳۰
Chungnam Asan
۲
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۳
۴
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
  Japan J League
Sagan Tosu
۱
۴
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie B
Guarani FC De Campinas
-
-
Goias EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Paysandu
۱
۰
AA Ponte Preta
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia Primera A
Envigado
۰
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۰:۳۰
Once Caldas
۱
۰
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۳:۰۰
  Mexico LIGA MX
Cruz Azul
۱
۱
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۶:۳۵
FC Juarez
۱
۲
Club America
Finished
۰۶:۴۰
CD Chivas de Guadalajara
۲
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۲:۳۵
Santos Laguna Mexico
۰
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۴:۳۰
CF Rayados de Monterrey
۲
۱
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
  Europe EURO U19 Group A
Ukraine U19
-
-
Italy U19
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Norway U19
-
-
Northern Ireland U19
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Argentina Liga Profesional
CA River Plate
-
-
Atletico Lanus
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Banfield
۱
۱
Atletico Tucuman
Finished
۰۲:۰۰
Estudiantes de la Plata
-
-
Union Santa Fe
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Central Cordoba De Santiago
-
-
Platense
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  China Super League
Nantong Zhiyun
۰
۲
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۴:۳۰
Henan FC
۲
۱
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۵:۰۵
Beijing Guoan FC
۲
۰
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۰۵
Shanghai Port FC
۵
۰
Qingdao Hainiu
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao West Coast FC
۳
۳
Meizhou Hakka
Finished
۱۳:۳۰
Shenzhen Peng FC
۲
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۵
  Russia Premier League
Gazovik Orenburg
۲
۰
FK Spartak Moscow
Finished
۱۸:۰۰
FK Akhmat Grozny
-
-
FK Krasnodar
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Khimki
-
-
FC Dynamo Makhachkala
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Sweden Allsvenskan
IFK Goteborg
۱
۱
Vasteras SK FK
Finished
۱۸:۰۰
IF Elfsborg
۳
۱
Mjallby AIF
Finished
۱۸:۰۰
IFK Norrkoping
۱
۰
Halmstads BK
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga I
Universitatea Cluj
۲
۰
AFC Hermannstadt
inprogress
۱۹:۳۰
FC Dinamo Bucuresti
-
-
SC FC Petrolul Ploiesti
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States NISA
Savannah Clovers
۰
۴
Club de Lyon FC
Finished
۰۱:۰۰
Los Angeles Force
۲
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۵:۳۰
Capo FC
۳
۲
FC Arizona
Finished
۰۶:۰۰
  Venezuela Copa Venezuela
Metropolitanos FC
۰
۱
Deportivo La Guaira
Finished
۰۰:۳۰
  China Jia League
Chongqing Tongliang Long
۱
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۲
۱
Jiangxi Lushan F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Suzhou Dongwu
۲
۰
Wuxi Wugou
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۱
۲
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
Weston Workers
۰
۱
Charlestown Azzurri
Interrupted
۰۸:۰۰
  Indonesia Piala Presiden
Bali United Pusam
۰
۱
Arema Malang
Finished
۱۲:۰۰
Madura United F.C.
۱
۲
Persija Jakarta
Finished
۱۶:۰۰
  Japan J3 League
Kamatamare Sanuki
۰
۰
SC Sagamihara
Finished
۱۲:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Kataller Toyama
Finished
۱۲:۳۰
F.C. Ryukyu
۱
۴
Nara Club
Finished
۱۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۴
۰
Borussia Dortmund
Finished
۱۶:۳۰
SL Benfica
۳
۱
Union Deportiva Almeria
Finished
۱۷:۰۰
D.C. United (Washington)
۰
۴
Celtic FC
Finished
۰۳:۰۰
RSC Anderlecht
۶
۲
SC Amiens
Finished
۱۲:۳۰
Olympique Marseille
۰
۰
Olympique Nimes
inprogress
۱۹:۳۰
Coban Imperial
۱
۰
Alianza FC San Salvador
Finished
۰۰:۳۰
Union St.-Gilloise
۴
۳
Lierse Kempenzonen
Finished
۱۵:۰۰
Finnentrop / Bamenohl
۵
۰
RSV Meinerzhagen
Finished
۱۶:۳۰
Frosinone
۰
۰
Volos NFC
inprogress
۱۹:۳۰
GKS Dospel Katowice
۳
۱
Unia Turza Slaska
Finished
۱۲:۳۰
Hamburger SV
۰
۳
Cardiff City FC
Finished
۱۷:۳۰
OFK Malzenice
۴
۰
FK Slovan Duslo Sala
Finished
۱۲:۰۰
Pogon Siedlce
۰
۳
LKS Lomza
Finished
۱۲:۳۰
Hamburg Eimsbutteler BC
۰
۰
Teutonia Ottensen
Interrupted
۱۳:۳۰
Luckenwalde
۰
۱
1.FC Magdeburg
Finished
۱۴:۰۰
SSV Jeddeloh
۲
۱
VFL Oldenburg
Finished
۱۵:۳۰
Welling United
۵
۰
Erith & Belvedere
Finished
۱۵:۳۰
FC Rot-Weiss Erfurt
۱
۱
TSV Havelse
Finished
۱۵:۳۰
Ratinger Spvg
۰
۱
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۶:۳۰
SF Niederwenigern
۱
۱
TuS Ennepetal
Finished
۱۶:۳۰
SV Todesfelde
۲
۱
Victoria Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Koln II
۳
۱
SC 1911 Kapellen-Erft
Finished
۱۷:۰۰
FK Zenit St. Petersburg
۱
۳
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۷:۳۰
SV Atlas Delmenhorst
۵
۳
BV Garrel
Finished
۱۸:۰۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
۱
۰
Al Feiha
inprogress
۱۸:۳۰
FK Javor Ivanjica
۱
۱
Macva Sabac
inprogress
۱۸:۳۰
FC Ajka
۲
۱
FC Tatabanya
inprogress
۱۸:۳۰
Bicskei TC
۱
۰
BVSC Zuglo
inprogress
۱۹:۰۰
Hellas Verona
۲
۱
FC Rovereto
inprogress
۱۹:۰۰
FK Rudar Plevlja
۱
۱
FK Jedinstvo Bijelo Polje
inprogress
۱۹:۰۰
Renaissance Mons (RAEC)
۰
۰
Anderlecht II
inprogress
۱۹:۳۰
KF Flamurtari
۰
۰
KF Vushtrria
inprogress
۱۹:۳۰
Eldense
-
-
Sunderland
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Finland Veikkausliiga
KuPS Kuopio
۰
۰
FC Lahti
inprogress
۱۹:۰۰
IFK Mariehamn
۰
۴
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۵:۳۰
Ilves Tampere
۳
۲
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Primera Division
Penarol Montevideo
-
-
Centro Atletico Fenix
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Liverpool FC Montevideo
۰
۱
Club Atletico Cerro
Finished
۱۶:۳۰
CA Progreso Montevideo
۰
۰
Deportivo Maldonado
inprogress
۱۹:۰۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20, Group B
Honduras U20
۲
۲
Canada U20
Finished
۰۵:۳۶
Dominican Republic U20
۰
۱
El Salvador U20
Finished
۰۲:۳۶
  Denmark Superliga
Silkeborg IF
۱
۰
SonderjyskE
Finished
۱۵:۳۰
Viborg FF
۲
۱
Brondby I.F.
inprogress
۱۹:۳۰
Vejle Boldklub
۲
۳
Randers FC
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL Queensland
Sunshine Coast Wanderers
۱
۳
Peninsula Power
Finished
۰۹:۴۵
  Sweden Superettan
Ostersunds FK
۲
۱
Degerfors IF
Finished
۱۴:۳۰
Sandvikens IF
۱
۲
Utsiktens BK
Finished
۱۴:۳۰
Skovde AIK
۱
۰
IK Brage Borlange
Finished
۱۶:۳۰
  Poland 1. Division
Wisla Plock
۱
۱
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۳:۳۰
GKS 71 Tychy
۲
۲
Miedz Legnica
Finished
۱۶:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
۵
۲
The Strongest La Paz
Finished
۰۱:۰۰
Jorge Wilstermann
۰
۱
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۳:۳۰
Independiente Petrolero
-
-
Aurora
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Central Coast Mariners Youth
۱
۱
Blacktown City FC
Finished
۰۸:۳۰
Sydney Olympic FC
۲
۱
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۰:۳۰
Wollongong Wolves FC
۱
۰
St. George Saints
Finished
۰۸:۳۰
Sydney United
۲
۰
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۰۸:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Ferro Carril Oeste
۰
۰
San Martin de San Juan
Finished
۰۳:۳۵
Colon de Santa Fe
۳
۰
Estudiantes Rio Cuarto
Finished
۰۲:۴۰
CA San Telmo
-
-
Deportivo Moron
Cancelled
۱۸:۴۰
CA San Telmo
۰
۰
Deportivo Moron
inprogress
۱۸:۴۰
CA Defensores Unidos
-
-
Gimnasia y Tiro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CD Maipu
-
-
Guillermo Brown
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Deportivo Madryn
-
-
Gimnasia Mendoza
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
-
-
Agropecuario
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Racing de Cordoba
-
-
CA Patronato
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Panama Liga Prom
Panama City FC
۱
۰
San Martin FC
Finished
۰۱:۳۰
Los Santos
۰
۰
Mario Mendez FC
Finished
۰۰:۳۰
Alianza Panama Reserves
۲
۲
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۰:۳۰
CD Bocas Junior
۰
۰
Herrera Reserves
Finished
۰۲:۳۰
  Latvia Virsliga
Valmieras FK
۰
۰
SC Grobinas
Finished
۱۴:۳۰
FK Auda
۲
۰
FK Liepaja
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Fernando de la Mora
۰
۰
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Santani
۰
۰
Deportivo Recoleta
Finished
۱۷:۳۰
  Bulgaria Parva liga
PFC Ludogorets Razgrad
-
-
PFC CSKA Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
PFK Botev Vratsa
۰
۰
PFC Botev Plovdiv 1912
inprogress
۱۹:۳۰
  Chile Primera Division
Universidad Catolica
۲
۰
Union La Calera
Finished
۰۱:۰۰
Deportes Iquique
۲
۱
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۳۰
Cobresal Salvador
-
-
Universidad de Chile
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Palestino Santiago
۰
۰
Everton Vina del Mar
inprogress
۲۰:۰۰
  Myanmar National League
Yangon United
۱
۱
Hantharwady United
Finished
۱۲:۳۰
Port FC Yangon
۲
۴
Shan United FC
Finished
۱۳:۰۰
Ayeyawady United
۰
۱
Myawady
Finished
۱۲:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
San Martin De Burzaco
۱
۲
Colegiales
Finished
۰۰:۴۰
  China League 2
Hubei Istar F.C.
۰
۰
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۱:۳۰
Taian Tiankuang
۲
۱
Dalian Kuncheng
Finished
۱۱:۳۰
Nantong Haimen Codion
۱
۲
Shandong Taishan Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Langfang City of Glory
۴
۱
Xi'an Ronghai FC
Finished
۱۱:۳۰
Shaanxi Union FC
۳
۰
Rizhao Yuqi
Finished
۱۲:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Sporting Cristal Lima
-
-
Sport Boys
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Alianza Lima
۲
۰
Alianza Atletico
Finished
۰۳:۳۰
Atletico Grau
-
-
Universitario de Deportes
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Carlos A. Mannucci
-
-
Union Comercio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Serbia Super Liga
FK TSC Backa Topola
-
-
IMT Novi Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FK Novi Pazar
۲
۰
Spartak Subotica
inprogress
۱۹:۰۰
Tekstilac Odzaci
-
-
FK Vojvodina Novi Sad
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Estonia Esiliiga B
JK Tulevik Viljandi
۱
۱
JK Trans Narva II
Finished
۱۳:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Tromsdalen UIL
۴
۲
Junkeren
Finished
۱۶:۳۰
Valerenga IF Oslo II
۱
۵
Grorud
Finished
۱۵:۳۰
Kjelsas Oslo
۲
۱
Stjordals Blink
Finished
۱۶:۰۰
Follo Fotball Ski
۲
۰
Strindheim IL
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Murdoch University Melville FC (W)
۳
۱
Balcatta (W)
Finished
۱۰:۳۰
Perth SC (W)
۳
۲
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Perth Redstar FC (W)
۶
۱
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Japan Football League
Reilac Shiga
۲
۲
Atletico Suzuka Club
Finished
۰۹:۳۰
Tiamo Hirakata
۳
۴
Tochigi City
Finished
۰۹:۰۰
Reinmeer Aomori
۰
۱
Kochi United SC
Finished
۰۹:۳۰
  Japan Regional League
KMG Holdings
۱
۲
Kawasoe Club
Finished
۰۷:۳۰
Niigata University H&W
۰
۱
Artista Asama
Finished
۰۵:۳۰
Tokyo 23 FC
۴
۱
Tokyo International Unversity FC
Finished
۰۵:۰۰
Sendai University SC II
۸
۰
Morioka Zebra
Finished
۰۵:۳۰
Tokyo United FC
۰
۱
Nankatsu
Finished
۱۲:۰۰
Norbritz Hokkaido
۳
۱
Canale Otaru
Finished
۰۴:۳۰
Kaiho Bank SC
۰
۰
Itazuke FC
Finished
۰۷:۳۰
International Pacific University SC
۱
۰
SRC Hiroshima
Finished
۱۰:۳۰
Toin Yokohama University
۳
۰
Vertfee Yaita
Finished
۱۱:۳۰
SR Komatsu
۰
۹
Japan Soccer College
Finished
۰۵:۳۰
FC Ganju Iwate
۱
۱
Michinoku Sendai FC
Finished
۰۸:۳۰
NTN Okayama
۰
۲
Yonago Genki
Finished
۰۸:۳۰
Sendai University SC
۴
۱
Bogolle D.Tsugaru
Finished
۰۸:۳۰
Veroskronos Tsuno
۱
۰
NIFS Kanoya FC
Finished
۰۹:۳۰
Tsukuba FC
۲
۲
Toho Titanium
Finished
۱۱:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۰
۰
CS Herediano
Finished
۰۵:۳۰
Sporting San Jose
۳
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۳:۳۰
CS Cartagines
۴
۰
Santa Ana
Finished
۰۲:۳۰
  Canada Premier League
Vancouver Langley FC
۱
۱
York United FC
Finished
۰۱:۳۰
  Malaysia Liga A1
Putrajaya Athletic FC
۴
۰
Manjung City
Finished
۱۲:۱۵
Kuala Lumpur Rovers
۲
۱
Bukit Tambun FC
Finished
۱۲:۱۵
  Paraguay Primera Division
General Caballero JLM
-
-
Sportivo Luqueno
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Olimpia Asuncion
۱
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۲:۰۰
  Kazakhstan League Cup
Kaisar Kyzylorda
۵
۱
Tobol Kostanay
inprogress
۱۸:۳۰
FK Aktobe
۰
۱
Zhenys
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland 3. Deild
Vidir Gardur
۱
۲
FC Arbaer
Finished
۱۷:۳۰
Ellidi
۰
۳
Kari Akranes
Finished
۱۵:۳۰
KFK Kopavogur
۳
۰
Sindri
Finished
۱۷:۳۰
Hviti Riddarinn
۱
۱
Magni
inprogress
۱۹:۳۰
Vaengir Jupiters
۱
۳
Augnablik Kopavogur
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 2. Deild
UMF Selfoss
۳
۴
Volsungur
Finished
۱۷:۳۰
Haukar Hafnarfjordur
۰
۴
KFG Gardabaer
Finished
۱۷:۳۰
Hottur/Huginn
۴
۱
Throttur Vogum
Finished
۱۷:۳۰
KF Fjallabyggdar
۲
۰
Aegir
Finished
۱۷:۳۰
  Georgia Georgia Cup
FC Gareji
۲
۱
FC Dila Gori
Finished
۱۶:۳۰
Aragvi Dusheti
۰
۱
FC Samtredia
inprogress
۱۸:۳۰
Lokomotivi Tbilisi II
۴
۳
FC Shturm Sartichala
Finished
۱۶:۳۰
FC Samgurali II
۰
۲
FC Gagra II
Finished
۱۶:۳۰
FC WIT Georgia Tblisi
۰
۱
FC Telavi
inprogress
۱۸:۳۰
FC Irao Tbilisi
-
-
Meshakhte Tkibuli
inprogress
۱۹:۳۰
  Africa CECAFA Club Cup
Al-Hilal Omdurman
۲
۱
Hay Al Wadi
Finished
۱۲:۳۰
AP Rwandaise FC
۱
۱
Red Arrows
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL ACT
Gungahlin United FC
۱
۰
Tuggeranong Utd
Finished
۰۸:۳۰
Yoogali SC
۰
۳
Canberra Croatia
Finished
۰۶:۴۵
  Australia Queensland Premier League
Mitchelton FC
۰
۰
Ipswich FC
Finished
۱۰:۳۰
St. George Willawong FC
۴
۱
SWQ Thunder
Finished
۱۰:۱۵
Capalaba
۱
۴
Caboolture
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۰
۲
Manly United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
۱
۰
Sydney University FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
NWS Koalas Spirit (W)
۲
۰
University of New South Wales (W)
Finished
۱۱:۰۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۳
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۰:۳۰
Illawarra Stingrays (W)
۱
۲
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۱۰:۳۰
Emerging Jets (W)
۶
۲
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۳۰
  United States USL Championship
Orange County SC
۲
۰
San Antonio FC
Finished
۰۵:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۱
۰
Memphis 901 FC
Finished
۰۴:۰۰
Indy Eleven
۰
۲
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۲:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۳
۱
Hartford Athletic
Finished
۰۳:۳۰
New Mexico United
۱
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۴:۳۰
Oakland Roots SC
-
-
Sacramento Republic FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  United States NWSL x Liga MXF Summer Cup Women
San Diego Wave (W)
۳
۱
Bay FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
North Carolina Courage (W)
۱
۱
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۳:۰۰
  New Zealand Southern Premier League
Coastal Spirit
۲
۰
Nomads United
Finished
۰۵:۰۰
Nelson Suburbs FC
۵
۱
Universities of Canterbury
Finished
۰۴:۰۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico Pantoja
۰
۰
Cibao FC
Finished
۰۱:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Western United FC NPL
۱
۲
Brunswick City
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne Victory 2
۴
۱
Langwarrin SC
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil Baiano 2
Colo Colo BA
۱
۰
Grapiuna AC
Finished
۰۰:۳۰
  Wales League Cup
Airbus UK
۳
۲
Mold Alexandra
Finished
۱۷:۰۰
Baglan Dragons
۲
۱
Swansea City U21
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
Kongsvinger 2
۲
۰
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
Elverum
۳
۱
Mjølner
Finished
۱۷:۰۰
Honefoss BK
۵
۱
Skjervoy
inprogress
۱۸:۳۰
Harstad IL
۲
۱
Ulfstind
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca U20
Botafogo RJ U20
۱
۱
Vasco da Gama U20
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland Besta deild karla
Breidablik Kopavogur
-
-
KR Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Stjarnan
-
-
Fylkir Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Ireland FAI Cup
Bray Wanderers AFC
۰
۱
Shelbourne FC
Finished
۱۷:۳۰
Ballyfermot United
۳
۱
Leeds AFC Cork
Finished
۱۴:۳۰
Wayside Celtic FC
۱
۳
Wexford FC
Finished
۱۷:۳۰
Ballyfermot United
۰
۱
Leeds United
Cancelled
۱۴:۳۰
Gorey Rangers FC
۰
۴
University College Dublin FC
Finished
۱۶:۳۰
Derry City
-
-
St Patrick's Athletic
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Czech Republic Czech Cup
TJ Sokol Cechovice
۴
۲
FC Kostelec Na Hane
inprogress
۱۸:۳۰
FK Trebic
۲
۲
FC Velke Mezirici
inprogress
۱۸:۳۰
TJ Petrvald Na Morave
۱
۲
TJ Repiste
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Primera A Women
Huracan (W)
۰
۲
San Lorenzo (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Inter Turku II
۴
۱
TPV Tampere
Finished
۱۵:۳۰
  Malawi Super League
Ekwendeni Hammers
۱
۰
Chitipa United
Finished
۱۶:۰۰
MAFCO
۰
۰
Mighty Wanderers
Finished
۱۶:۰۰
Silver Strikers
۱
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
  Uruguay Segunda B Nacional
Alto Peru
۰
۱
CA Lito
Finished
۱۶:۳۰
Deportivo Italiano FC del Uruguay
۲
۱
CA Basanez
Finished
۰۲:۰۰
Paysandu FC
۰
۱
Central Espanol FC
Finished
۱۷:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
Germany U19 (W)
۰
۲
Spain U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ireland U19 (W)
۰
۲
Netherlands U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
  United States USL Women
North Carolina Courage U23 (W)
۳
۲
Colorado Storm (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Gutierrez SC
۲
۱
CD Argentino Monte Maiz
Finished
۰۰:۳۰
Santamarina Tandil
۲
۱
Club Atlético Germinal
Finished
۱۷:۳۰
Defensores de Pronunciamiento
-
-
Douglas Haig
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sportivo AC Las Parejas
-
-
Defensores de Belgrano VR
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
San Martin de Mendoza
-
-
Huracan Las Heras
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ciudad de Bolivar
-
-
Deportivo Camioneros
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Geoje Citizen FC
۱
۱
Jeonju Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Sejong Vanesse
-
-
Seoul Jungnang FC
Interrupted
۱۲:۳۰
  Mexico Liga MX U19 Femenil
Necaxa U19 (W)
۰
۰
Queretaro U19 (W)
Finished
۰۱:۱۵
Mazatlan FC U19 (W)
۱
۰
Tijuana U19 (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes
۴
۲
Provincial Osorno
Finished
۰۱:۰۰
General Velasquez
-
-
CSD San Antonio Unido
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Deportes Concepcion
۰
۰
Deportes Rengo
inprogress
۱۹:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Club Oriental
۵
۰
Atenas
Finished
۰۳:۰۰
Albion FC
۱
۱
CA Rentistas
Finished
۱۶:۳۰
Sud America
-
-
La Luz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Mazatlan FC (W)
۱
۵
Cruz Azul (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide United U23
۴
۰
Adelaide City
Finished
۰۹:۳۰
Adelaide United FC
۴
۰
Adelaide City
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
North Lakes United
۲
۱
Grange Thistle SC
Finished
۱۱:۳۰
Taringa Rovers
۲
۹
Magic United TFA
Finished
۰۹:۳۰
  Czech Republic FNL
Sparta Prague B
۲
۲
Banik Ostrava B
Finished
۱۲:۰۰
SK Slovan Varnsdorf
۱
۱
FK Viktoria Zizkov
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Stabaek IF II
۱
۱
Byasen Toppfotball
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Uniao Sao Joao U20
۰
۳
Sao Paulo FC U20
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Tercera Division
General Diaz
۰
۱
3 de Noviembre de B San Pablo
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Capiata
۴
۲
Silvio Pettirossi
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca 2
America RJ
۰
۱
Olaria AC
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Meistriliiga
FC Levadia Tallinn
۰
۰
FC Kuressaare
Finished
۱۷:۳۰
Paide Linnameeskond
۱
۱
JK Tallinna Kalev
inprogress
۱۹:۳۰
  Bolivia Reserve League
Guabira Reserves
۱
۱
Royal Pari Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Londrina U20
۲
۲
Operario PR U20
Finished
۱۷:۳۰
Coritiba U20
-
-
Patriotas FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Lorenskog IF
۵
۱
Aalesund FK II
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 4. Deild
KFS Vestmennaeyjar
۲
۰
Skallagrimur
inprogress
۱۹:۳۰
  Chile Primera Division Women
Universidad de Concepcion (W)
۲
۰
Palestino (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Deportes Iquique (W)
۰
۰
CD Everton Vina del Mar (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Universidad de Chile (W)
۳
۰
Cobresal (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Lithuania A Lyga
DFK Dainava Alytus
۲
۱
Banga Gargzdai
inprogress
۱۸:۵۵
  Finland Kakkonen Lohko A
GrIFK Grankulla
۰
۰
Lahden Reipas
inprogress
۱۹:۰۰
  Slovenia Prva liga
NK Maribor
۲
۰
NK Domzale
inprogress
۱۹:۰۰
NK Celje
-
-
NK Bravo
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Peru Campeonato Nacional Women
FBC Melgar (W)
۰
۰
Sporting Cristal (W)
inprogress
۱۹:۱۵
  Denmark 1st Division
AC Horsens
۱
۳
FC Fredericia
Finished
۱۶:۳۰
Hillerod
۲
۲
Hobro
Finished
۱۷:۳۰
  Poland 2. Division
Zaglebie Sosnowiec SSA
-
-
Olimpia Grudziadz
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
OKS Swit Skolwin
۱
۱
KKS 1925 Kalisz
inprogress
۱۸:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۰
۰
Olimpia Elblag
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Motor Lublin
-
-
Rakow Czestochowa
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
MKS Cracovia Krakow
۱
۱
Piast Gliwice
Finished
۱۶:۱۵
KKS Lech Poznan
۱
۰
KS Gornik Zabrze
inprogress
۱۹:۰۰
  Chile Primera B
CD Santa Cruz
-
-
Santiago Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Antofagasta
۰
۰
Rangers de Talca
inprogress
۲۰:۰۰
  Colombia Primera B
Cucuta Deportivo
-
-
Atletico Cali F.C.
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Atletico Huila
-
-
Deportes Quindio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
CAPS United
۰
۱
Herentals FC
Finished
۱۶:۳۰
Highlanders
۲
۰
Bulawayo Chiefs FC
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
OPS Oulu
۲
۲
Kuopion Elo 1919
inprogress
۱۸:۳۰
SJK Akatemia II
۰
۱
GBK Kokkola
inprogress
۱۹:۰۰
  Switzerland Challenge League
FC Vaduz
۰
۰
Stade Nyonnais
Finished
۱۵:۴۵
  Australia NPL New South Wales U20
Sydney United 58 U20
۳
۱
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۰۶:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۲
۱
St George Saints U20
Finished
۰۶:۳۰
  Bhutan Premier League
Thimphu City
۲
۱
Tensung FC
Finished
۱۵:۳۰
  Peru Liga 2
Club Ada Jaen
۲
۱
Alianza Universidad
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Serie C
Tombense MG
۱
۱
Figueirense FC
Finished
۰۲:۰۰
Volta Redonda
-
-
Ypiranga RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Panama LPF
Deportivo Universitario
۳
۲
Veraguas FC
Finished
۰۲:۳۰
CD Plaza Amador
۰
۲
CD Arabe Unido
Finished
۰۴:۴۵
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
3B Sport AM (W)
۵
۰
EC Juventude (W)
Finished
۰۳:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Western Suburbs
۲
۱
Petone
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۳
۲
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۱
۳
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۰
۱
Tuggeranong United U23
Finished
۰۶:۰۰
Yoogali SC U23
۰
۰
Canberra Croatia U23
inprogress
۰۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Capalaba U23
۰
۲
Caboolture FC U23
Finished
۰۶:۱۵
St George Willawong FC U23
۳
۵
SWQ Thunder U23
Finished
۰۸:۰۰
Mitchelton U23
۲
۴
Ipswich FC U23
Finished
۰۸:۱۵
  United States National Premier Soccer League
FC Motown
۵
۰
New York Shockers
Finished
۰۲:۳۰
El Farolito
۴
۱
FC Arizona
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۰۷:۳۰
Capalaba (W)
۴
۰
Moreton City Excelsior (W)
Finished
۱۲:۳۰
Robina City FC (W)
۱
۴
Gold Coast Knights (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Melbourne Knights U23
۲
۲
Altona Magic U23
Finished
۰۹:۳۰
St Albans Saints U23
۶
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۵:۳۰
  Lebanon Premier League Women
Akha Alia Ahly (W)
۰
۰
Helium Sports Club (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Australia U19
۶
۲
Vietnam U19
Finished
۱۱:۳۰
Myanmar U19
۱
۱
Laos U19
Finished
۱۶:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Busan Transport Corp
۲
۱
Changwon City
Finished
۱۱:۳۰
Paju Citizen FC
۰
۲
Hwaseong FC
Finished
۱۳:۳۰
Pocheon Citizens FC
۲
۱
Gangneung City
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Sunshine Coast Wanderers U23
۲
۰
Peninsula Power U23
Finished
۱۲:۰۰
  Singapore NFL Division 1
Katong FC
۰
۲
Police SA
Finished
۱۲:۳۰
Project Vaults Oxley SC
۳
۱
Tiong Bahru FC
Finished
۱۵:۰۰
Singapore Khalsa Association
۱
۰
Yishun Sentek Mariners FC
Finished
۱۵:۰۰
Singapore Cricket Club
۰
۰
South Avenue FC
Interrupted
۱۲:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Ilves Tampere (W)
۰
۴
PK-35 Vantaa (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Tasmania Championship
South Hobart Reserves
۵
۱
Clarence Zebras Reserves
Finished
۰۷:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Rezekne/Bjss
۱
۴
Ogre United
Finished
۱۵:۳۰
Leevon PPK
۰
۱
FK Ventspils
inprogress
۱۹:۳۰
FK Rigas Futbola Skola II
۶
۰
FK Tukums 2000/Tss II
Finished
۱۳:۳۰
  Bulgaria Vtora Liga
Belasitsa Petrich
۱
۰
Strumska Slava
inprogress
۱۹:۰۰
  Finland Kolmonen
SIF
۲
۰
FC Ylivieska
Finished
۱۸:۰۰
PuiU Helsinki
۰
۰
Atlantis FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Mexico U23 League
Unam Pumas U23
۰
۱
Pachuca U23
inprogress
۱۸:۳۰
Club Leon U23
۱
۰
Club Necaxa U23
inprogress
۱۸:۳۰
  Austria Amateur Cup
Asko Wolfnitz
۱
۱
KAC 1909
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Eberau
۴
۰
Oberwart
inprogress
۱۸:۳۰
  Bolivia Campeonato Integracion Women
Blooming FC (W)
۶
۱
Real Santa Cruz Yacuiba (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Peru Reserve League
Universitario de Deportes Reserves
۱
۰
UTC Cajamarca Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
  Brazil Catarinense 2
Guarani de Palhoca
-
-
CA Carlos Renaux
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Iceland Besta Deild Kvenna Women
Fylkir Reykjavik (W)
۰
۱
Tindastoll/Hvot (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Jordan Jordan League Women
Al Isteklal (W)
۰
۳
6 Yard Etihad (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
EC Vera Cruz RJ
-
-
Uni Souza
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Niteroiense
-
-
Campos AA
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Brazil Alagoano U20
CRB U20
-
-
Associacao Atletica Coruripe U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Goiano 2
FC Trindade
-
-
Associacao Esportiva Evangelica
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Serie D
Gremio Esportivo Brasil RS
-
-
Concordia AC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AE Altos
-
-
Cameta Sport Club
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC Jacuipense
-
-
Petrolina SFC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Cascavel
-
-
Avenida
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC Novo Hamburgo
-
-
Barra FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
America RN (Rio Grande do Norte)
-
-
Maracana EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Hercilio Luz
-
-
Cianorte PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Maranhao MA
-
-
Fluminense PL
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Itabaiana
-
-
Juazeirense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
SKN St. Polten (W)
۱
۰
FC Slovacko (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Colombia U19 Championship
CD Ciclos U19
۱
۱
CD Uraba Soccer U19
Finished
۱۷:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۰
۰
Adelaide University Reserves (W)
Finished
۰۷:۰۰
  Brazil Copa Paulista
AA Francana
۲
۳
Monte Azul SP
Finished
۱۷:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Mid Coast (W)
۱
۱۴
New Lambton FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
  United States NWSL
Chicago Red Stars (W)
۰
۱
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Mineiro 2
URT MG
۱
۱
Valeriodoce EC
Finished
۰۰:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Newtown United FC
۳
۲
Trafalgar Southstars
Finished
۰۱:۳۰
Garden Hotspurs FC
۰
۰
RAMS Village Superstars
Finished
۰۴:۰۰
  United States USL League One Cup
One Knoxville SC
۲
۱
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Independence
۱
۱
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۲:۳۰
Richmond Kickers
۰
۲
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
Forward Madison FC
۱
۰
Lexington SC
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL ACT Women
West Canberra Wanderers FC (W)
۰
۲
Belconnen United (W)
Finished
۰۶:۱۵
Gungahlin United (W)
۱
۱
Canberra Olympic (W)
Finished
۰۷:۳۰
Canberra Croatia (W)
۶
۰
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۷:۴۵
  Australia NPL Victoria
St Albans Saints
۱
۰
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Brisbane Knights
۵
۲
Redcliffe Dolphins
Finished
۱۰:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Santarritense U20
۰
۵
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Premier League Women
Zvezda 2005 Perm (W)
۱
۰
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۱:۳۰
Dynamo Moscow (W)
۱
۰
Krasnodar FK (W)
Finished
۱۵:۳۰
Rubin Kazan (W)
۱
۱
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۶:۳۰
FK Krylya Sovetov Samara (W)
۰
۰
CSKA Moscow (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Moskva (W)
۱
۴
Zenit St Petersburg (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ryazan (W)
۱
۰
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Myanmar U20 League
Yadanarbon FC U20
۰
۰
Thitsar Arman U20
Interrupted
۱۲:۳۰
Yangon United U20
۰
۰
Shan United U20
Interrupted
۱۲:۳۰
  Russia FNL
FC Tyumen
۰
۱
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۳:۰۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۰
۱
FC Ufa
inprogress
۱۸:۳۰
PFK Sochi
۱
۰
FK Baltika Kaliningrad
inprogress
۱۹:۳۰
FK Chernomorets Novorossiysk
۰
۰
FC Chayka
inprogress
۲۰:۰۰
  Belarus 1. Division
FC Baranovichi
۰
۳
FC Molodechno
Finished
۱۵:۳۰
Maxline Vitebsk
۳
۱
Ostrovets
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Cearense U20
Ferroviario U20
۴
۱
Terra E Mar U20
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Paulista Serie B
Sao Carlos FC U23
۰
۱
Aracatuba U23
Finished
۱۶:۳۰
Flamengo SP U23
۲
۱
Tanabi SP U23
Finished
۱۶:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Caracas FC
-
-
Rayo Zuliano
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید